Zaloto 💚 špičkové finanční specialisty

Získejte nové klienty

Zaloto každý den pomáhá stovkám lidí v Česku i na Slovensku najít tu správnou cestu ke svému produktu. Je jedno, jestli je to hypotéka, životní pojištění, úvěr na auto nebo povinné ručení – Zaloto vždy najde toho nejvhodnějšího specialistu pro daného klienta a obě osoby vzájemně propojí. Chcete jít do toho námi?

Spolupráce s finančními specialisty funguje na principu tzv. lead generation, tedy generování obchodních příležitostí. Finanční specialista si předem objedná, kolik obchodních příležitostí si přeje doručit a Zaloto mu následně dle jeho preferencí doručuje vhodné klienty.

Jak vypadá náš lead?

Každý Zaloto lead je telefonicky verifikován, s klienty naše kontaktní centrum vede v průměru pěti minutový ověřovací hovor, ve kterém si upřesníme jejich potřeby a lépe specifikujeme poptávku. Na konci se klienta ptáme, zda-li souhlasí, aby jej kontaktoval vybraný finanční poradce za účelem sjednání osobní schůzky.

Přímé propojení s klientem

Každého klienta a poradce poté propojujeme přímým emailem, ve kterém jsou shrnuty detaily poptávky a profily obou stran – jak klienta, tak poradce. Poradce má v profilu uvedenou také fotografii, jeho společnost, kontakt a hodnocení, které mu klienti Zalota udělují.

Úspěšnost až 30 %

Na jaře 2020 jsme překonali hranici 40 tisíc klientů, díky čemuž přesně víme, jak správně propojit klienta a poradce, aby jejich spojení dopadlo obchodem. Spolupracující Zaloto poradci dosahují od 15 od 30 % úspěšnosti z našich leadů, což mj. dokazuje i recenze našeho dlouhodobého partnera, Martina Maška z MAHOON Finance: "Nejdřív jsme tomu nechtěli věřit, ale po čase se začalo potvrzovat, že to funguje. Poptávky jsou kvalitní a když je člověk trpělivý, dosáhne skvělých výsledků".

Jak se zapojit?

Jednoduše se zaregistrujte přes formulář na těchto stránkách nebo napište na sales@zaloto.cz – obratem vás budeme kontaktovat a založíme vám zdarma účet v našem Zaloto portálu, ze kterého poté budete leady obsluhovat.

Kolik to stojí?

Aktuální ceník naleznete v Zaloto portálu po registraci. Průměrná cena za lead je okolo 1000 Kč za ověřený kontakt na klienta se zájmem o schůzku a daný produkt.

Co když to nevyjde?

Pokud Vám doručíme lead na klienta, který ihned vyvrátí jeho zájem o schůzku, případně jde o klienta z jiné lokality, než máte vybranou a nebo dokonce jste již od nás takový kontakt již dostali, je možné jej reklamovat. Abychom předcházeli pochybnostem, každý hovor s klienty nahráváme a uchováváme po dobu jeho souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Podrobně uvedená pravidla reklamací najdete jak v Zaloto CRM, tak našich obchodních podmínkách pro finanční specialisty.

Registrace specialisty

Odesláním potvrzuji, že jsem se seznámil(a) s obsahem Podmínek upravujících užití těchto stránek a souhlasím s nimi.

Beru na vědomí, že Zaloto s.r.o. (správce osobních údajů) zpracovává moje osobní údaje za účelem vyřízení a evidence mých požadavků. Podrobnosti v Zásadách ochrany osobních údajů.

Registrace specialisty byla odeslána!

Děkujeme za Váš zájem. Budeme Vás kontaktovat z podpory Zaloto co nejdříve.
Oops! Something went wrong while submitting the form.