Dlouhý headline, který přeleze

Heading

Heading

Heading 2 s class .h3

Heading

Heading 3 s class .h4

Heading
Heading
+420 246 034 350
hypoteka@zaloto.cz
Po-Pá 9.00–17.00

Proč řešit své finanční produkty přes Zaloto?

Banky, finanční poradci, poradenské firmy. Vybereme vždy na míru pro vás.

80 % Čechů přeplácí

Provedli jsme průzkum mezi českou populací a zjistili jsme, že přes 80 % lidí nejen že nemá pořádek ve svých smlouvách, ale hlavně přeplácí za neaktuální smluvní podmínky.

To není problém, který by se dal vyřešit založením další finančně poradenské skupiny nebo banky či pojišťovny. Nelimitujte se jedním finančním poradcem na všechny produkty. Mějte na každý produkt toho největšího specialistu.

Jaký produkt vás zajímá?

Více než 300 specialistů

Máme zástupce téměř všech finančně poradenských firem i bank na českém trhu a na základě dat z vaší poptávky v reálném čase vyhodnocujeme a následně zjišťujeme, který bude ideální volbou pro vás.

Bereme v potaz nejen místo odkud pocházíte, ale také to, zda vám jde o nejnižší cenu, kreativní přístup finančního specialisty nebo nejrychlejší vyřízení. Všechny poradce naši zákazníci zpětně hodnotí a v Zaloto se udrží jen ti opravdu nejlepší.

Vyberte si toho svého
Náhledy mobilního rozložení aplikace Moje Zaloto

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí!

Jsme technologická společnost a uvědomujeme si nástrahy 21. století. Bezpečí vašich osobních informací je pro nás proto priorita číslo 1.

Jak se o tom přesvědčit? Jednoduše. Můžete si přečíst naše manifesto, ve kterém náš postoj k transparentnosti a zabezpečení vašich údajů blíže popisujeme.

Jaká je budoucnost anonymizace dat ve financích?
Zaloto znak "Z" se symbolem zámku, protože data jsou u Zaloto v bezpečí

H1

H2

H3

H4

The rich text element allows you to create and format headings, paragraphs, blockquotes, images, and video all in one place instead of having to add and format them individually. Just double-click and easily create content.

  1. Půjdete do banky – jediným důvodem, proč se tam vydat, je jednoduchost celého procesu. Vaše banka o vás má dost osobních informací a ve většině případů bude proces sjednání nového produktu jednoduchý. Na druhou stranu je jasné, že pokud neobejdete osobně ostatní banky, jimž poskytnete stejné údaje, nebudete schopni zjistit, zdali je nabídka skutečně tak dobrá, jak se tváří.
  2. Půjdete za finančním poradcem – tímto způsobem se dostanete k objektivnějšímu hodnocení, který produkt je pro vás ten pravý. Odborník dokáže instituce porovnat mezi sebou. Nevýhodou tohoto způsobu však může být fakt, že netušíte, je-li váš finanční poradce specialistou na produkt, o který máte zájem. Naprostá většina poradců sice poskytuje svým zákazníkům všechny finanční produkty, ale ve skutečnosti je každý jednotlivec odborníkem na jeden, maximálně dva z nich. A to, že má za sebou oddělení produktových manažerů, kteří se s vámi nepotkají, není zásadní pomoc.
  3. Půjdete přes Zaloto – problémy, jež naznačujeme výše, Zaloto řeší. Na základě dat a předchozích uživatelských hodnocení spolupracujeme pouze s 10 procenty nejlepších poradců na trhu a po zadání poptávky vždy vyhodnocujeme, který z nich je pro vás ideální. Díky stovkám poradců z celé republiky a desítkám tisíc poptávek, které přes nás prošly, víme, který poradce dostal pětihvězdičkové hodnocení od jiných zákazníků, kteří od něj potřebovali totéž, co vy.

  1. Nadpis
  2. Nadpis
Image title

Static and dynamic content editing

A rich text element can be used with static or dynamic content. For static content, just drop it into any page and begin editing. For dynamic content, add a rich text field to any collection and then connect a rich text element to that field in the settings panel. Voila!

How to customize formatting for each rich text

Headings, paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.

Víte že...

Paragraphs, blockquotes, figures, images, and figure captions can all be styled after a class is added to the rich text element using the "When inside of" nested selector system.fdf